Asta A-MTB Magnetický box profi 06984

212 Kč
Doprava 100 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka protechshop.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 2 týdnů • 1 varianta100 Kč1 206 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 2 261 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč100 % • 1 840 recenzíDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
boxy
Hmotnost
0.85 kg

Parametry produktu

Typ
boxy
Hmotnost
0.85 kg

Popis produktu

Magnetický box profi Asta A-MTB

Magnetický plechový box na uložení nářadí, plechovek nebo součástek. Magnetický box najde své využití v dílnách, garážích nebo ve výrobě. S boxem se jednoduše manipuluje díky šesti silným magnetům v zadní straně, které jsou zabalené v plastových pouzdrech.

Technické údaje:

  • Rozměry: 210 x 78 x 70 mm
  • Hmotnost: 0,85 kg

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.

{"Oblíbené kategorie":[["Obaly a kryty pro herní konzole","https://obaly-kryty-herni-konzole.heureka.cz/"],["Pohlcovače vlhkosti","https://pohlcovace-vlhkosti.heureka.cz/"],["Přípravky pro péči o krk a dekolt","https://pece-o-krk-a-dekolt.heureka.cz/"],["Dětské záclony","https://zaclony.heureka.cz/f:21554:1/"],["Brýle na snowboard","https://lyzarske-bryle.heureka.cz/"],["Pánské mikiny na zip","https://panske-mikiny.heureka.cz/f:18569:1/"],["Nerezová síta","https://sita.heureka.cz/f:14847:2731326/"],["Ventilátory do koupelny","https://ventilatory.heureka.cz/f:5086:406125/"],["Vermuty Martini","https://vermuty.heureka.cz/f:30253:42094155/"],["Pánské boty na běžky","https://bezecke-boty.heureka.cz/f:8407:390032/"]],"Vybrané značky":[["Kufry a organizéry na nářadí SVX","https://kufry-na-naradi.heureka.cz/f:15244:42832738/"],["Kufry a organizéry na nářadí Pro-Tech","https://kufry-na-naradi.heureka.cz/f:15244:42303275/"],["Kufry a organizéry na nářadí Stanley","https://kufry-na-naradi.heureka.cz/f:15244:495550/"],["Kufry a organizéry na nářadí Starline","https://kufry-na-naradi.heureka.cz/f:15244:1419027/"],["Kufry a organizéry na nářadí Gedore","https://kufry-na-naradi.heureka.cz/f:15244:39621402/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat cyklistické tretry?","https://cyklisticke-tretry.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-cyklisticke-tretry/"],["Jak vybrat olověný akumulátor?","https://olovene-baterie.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-oloveny-akumulator/"],["Jak vybrat instalatérské potřeby?","https://instalaterske-potreby.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-instalaterske-potreby/"]],"Vybrané produkty":[["Traxxas silikonový olej do tlumičů 600 cSt 60 ml","https://oleje-a-lepidla-k-rc-modelum.heureka.cz/traxxas-silikonovy-olej-do-tlumicu-600-cst-60-ml/"],["W-Tec Misaler","https://boty-na-motocykl.heureka.cz/w-tec-misaler/"],["Předsíňová stěna VIRA MECKI","https://predsinove-steny.heureka.cz/predsinova-stena-vira-mecki/"],["Dell KM5221W 580-BBJM","https://sety-klavesnice-mysi.heureka.cz/dell-km5221w-580-bbjm/"],["Japi Punčochy s kšandami šedé","https://detske-puncochace.heureka.cz/japi-puncochy-s-ksandami-sede/"],["Ariana Grande Cloud tělový sprej 236 ml","https://telove-spreje.heureka.cz/ariana-grande-cloud-telovy-sprej-236-ml/"],["Monster Energy VR46 The Doctor 500 ml","https://energeticke-napoje.heureka.cz/monster-energy-vr46-the-doctor-500-ml/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}